Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 00:29   #778
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

no to przeczytalam bo wiele tego nei bylo az tak a balam sie ze nei dam rady
jednak goscie nie zdemolowali mi kompa ale bylam zmeczona po ich wizytach i domek musialam jakos doprowadzic do ladu a i wiele innych spraw bylo po drodze musialam nadrobic chociazby pobyt z tz w sypialnibo stale byla zamieszkiwana przez gosci a to z racji tego ze ja nie lubie zbyt duzo gratow w domku i w pokoju duzym mam tylko zestw z trzech czesci nie rozkladanyw przyszlym roku musimy kupic cos inengo bo tesciowa moja chce wpasc z wizyta i wiecej juz nie zamierzam oddawac sypialni nikomu ani ja dzielic z nikim bo to nadrabianie zaleglosci jest cudowne ale i trzeba byc jeszcze na biezaco

ostatnio wrocilam do swoich ulubionych zajec znaczy czytania bo przyajciolka przywizola mi ksiazki i niestety juz wszystkie przyczatalam zostaly mi tylko do nauki jezyka i moje ze studiow ale ich na jeden raz nie da sie przeczytacod tego czytania zwyczajnie znow wzrok dal znac o sobie ale zakaldam te okulary na nos i dalej czytam chociaz nie powinnam tak meczyc wzroku ale ja uwielbiam czytac wiec nie da sie inaczej

ja tez musze sie umowic do lekarza na wizyte bo mi nie da kolejnego opakowania antykinder ostatnio bylam ponad rok temu na badaniu....a powinnam co 6 monate chodzic

zblizaja sie swieta i u mnie juz czuc zapach ich...wystawy sie juz robia pomalu swiateczne i wszedzie mozna kupic juz ozoby....do niedawna byly na jesien albo hallowin ja oczywiscie kupilam je i okno kuchenne mam ozdobione wiedzmami tak mis ie podobaly teraz pora pomyslec o swietach jak okno udekorowac....kuchnia to jedyne okno jakie dekoruje ja nie znosze firanek i wszedzie mam rolety poza kuchnia wiec okno musi byc ubarwione i wlasnie poki w nei jest az tak zimno musialabym chyba okna umyc

wiecie i dzis pierwszy raz bylam u kosmetyczki na wyrywaniu brwi dlugo decydowalam o tym i w koncu poszlam...jeszcze nie ejst tak jak bym chciala ale kazala mi pomalu robic wszystko a ja sie tak balam ze powie co ja mam za brwi ale nie bylo zlei depilacje robila mi woskiem

mialam pisac malo a wyszlo znow duzo ach i moje zajecie osatnio to sciaganie przapsiule filmow bollywood znacie je???

dobra do potem lece dalej czytac...i przestawialm sobie spanie z nocy na dzien musze wrocic do normalnosci....ale ciezko .to tyle kochane i do milego. fajnie znow tu wrocic i cos bazgrolic pozdrwaiam wszystkie razem i kazda z osobna
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując