Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-07, 21:32   #29
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Studia...

ja chodzilam na wszystkie wykłady na samym początku, wiadomo, trzeba się wdrożyc, sprawdzić jak to jest, potem na te, które mnie interesowały a potem...przyznaję się bez bicia że na ostatnim wykładzie byłam w marcu ale mi to na złe nie wyszło bo pożyczone notatki miałam tak super że będę miała stypendium Ale oczywiście nie ma jak to własne notatki. Wiadomo że każdy ma inny sposób notowania, jedni robią jakieś odnośniki, strzałki, inni piszą ciągiem.. także potem czasem ciężko się zorientować o co chodzi. Ćwiczeń za to nie opuściłam żadnych i to też mi na dobre wyszło bo nie musiałam potem ganiać za ćwiczeniowcami żeby zaliczyć dane ćwiczenie i zostać dopuszczoną do kolokwium. A co do poznawania nowych ludzi - nie martwcie się ! Będziecie otoczone mnóstwem osób, które odczuwają to samo - same obce twarze, nowe zwyczaje, ważni profesorowie zwyczajni doktorzy habilitowani nauk medycznych, więc na pewno was to do siebie zbliży i szybko znajdziecie wspólny jezyk. Tak u mnie było. Powodzenia !
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując