Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-04, 23:06   #25
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Ha! Mój TŻ śpi z pół otartymi oczami i to jest czasami straszne, ale w sumie dosć fascynujące. Można mu patrzeć w oczy jak jest zupełnie w innym swiecie, bo mu się źrenice nie podwijają do góry.

Lubi zasypiać leżąc na plecach i trzymając poduszkę na brzuchu. Jak kiedyś z nim pojechałam na wakacje to zabrał ze sobą specjalną podusię do przytulania.

Uwielbia trzymać mnie w niepewności i nigdy nie może mi wprost odpowiedzieć na pytanie, np.: ja - "co włączasz?" (muzyka), on - "zaraz zobaczysz", ja - "no powiedz, no", on - cisza, ja - "czy mógłbys mi powiedzieć co chcesz puścić???", on- cisza + spojrzenie typu "no ciekawe czy zgadniesz". I wtedy najczesciej krzyczę na niego, że znowu to robi i czy mógłby chociaż raz odpowiedzieć na moje pytanie od razu. Nie znoszę tego u niego...

Jak się napije to z cichego faceta robi się z niego dusza towarzystwa i romantyk. Zaczyna śpiewać i wielbi mnie publicznie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując