Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-03, 09:09   #1
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w

Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D


Dziewczęta!

Do rozpoczęcia tego tematu zainspirował mnie wątek "Dziwne zwyczaje Waszych zwierzaków", który przeczytałam wczoraj od deski do deski, zwijając się przy tym ze śmiechu Tak sobie pomyślałam: zwierz domowy czy mężczyzna - ehhh prawie to samo

Więc: jakie dziwne zwyczaje mają Wasi mężyczyźni?

Mój na przykład ma opracowany system spania. Korzysta przy tym z pięciu do sześciu poduszek, choć głowę ma tylko na jednej Kolejna jest pod lewym ramieniem, trzecia pod prawym kolanem, czwarta za plecami, piąta... nigdy chyba nie rozgryzę tego systemu W każdym razie najbardziej komicznie jest wieczorkami, gdy kładziemy się spać. Ja po prostu kładę, przykrywam się bądź nie, zależnie od temperatury i tyle. A mój TŻ... Średnio od 5 do 10 minut zajmuje mu ułożenie wszystkich poduszek w odpowiedniej pozycji. Każda już ułożona kombinacja przechodzi test - tzn. trzeba się na nią walnąć i powiercić pupą. Jeśli ok, to tak zostaje, jeśli nie, to cały proces zaczyna się od nowa. Kombinacje poduszkowe zmieniają się także często w nocy - wtedy mój TŻ zaspany, po omacku i z zamkniętym ślipkami usiłuje poradzić sobie z tymi sześcioma wielkimi poduchami

A ja leżę po drugiej stronie materaca i cierpliwie czekam - bo na skutek dramatycznych prób poduszkowych mojego TŻ, moja część materaca równie dramatycznie podskakuje

Pochwalcie się dziewczęta!
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując