Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..: Turkusowo - dla odważnych :..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-26, 14:28   #47
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: ..: Turkusowo - dla odważnych :..

Cytat:
Napisane przez mikolajka_1985 Pokaż wiadomość
Wygladasz rewelacyjnie, makijaż jest odwazny jak napisalas bo kolory sa bardzo mocno ale podoba mi sie jak najbardziej a cieniowanie jest fantastyczne, zrob sobie kurs makijazystki i maluj innych bo robisz to swietnie
Kurs mam zrobiony, własnie dla papierka
Dziękuję za komentarz
Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Podoba mi się ostre zakończenie cieni, fajnie połączone kolory, coś mi jednak nie do końca gra, nie potrafię jeszcze stwierdzić co Może faktycznie nie do końca pasuje takie ostre pociągnięcie cienia, no nie wiem...
Ja też nie wiem
Dzięki za opinie
Cytat:
Napisane przez ania_lublin Pokaż wiadomość
ladniutko gratulacje
Dzięx
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zgadzam się z każdym słowem

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wow wow wow..świetnie!!!!przepięk ne wykonanie..aż chce mi się tak pomalować..jednak w takich odcieniach to ja wyglądam źle:/pomysłowo..nie no rewelka
A właśnie że fajnie wyglądałabys w takich kolorkach no może nie w takiej technice ale namawiam
Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Bajecznie... Brak słow na komentarz...

Cytat:
Napisane przez poula19 Pokaż wiadomość
kolory są cudowne a wykonanie jeszcze piękniejsze. Tylko pozazdroscic talentu... pieknie !
Bardzo dziękuję
Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
No to mnie zaskoczyłaś, myślałam, że ze względu na konsystencję podkład ten bedzie miał lepsze krycie niż LP, chyba zostanę jednak wierna LP...
A co z trwałością? Jak długo się utrzymuje?
Malowłam się o 8.00 jest 15.27 i wszystko na swoim miejscu w jak najlepszym porządku Jest trwały , przynajmniej na mojej buźce
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując