Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-23, 20:57   #769
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cześć kochane moje

Na samym początku chciałam przywitać OliwieAnite
welcome!


Jamajka dostałam fotki, prześliczna z Ciebie kobietka, szczulplutka, oplaona...i taka uśiechnieta, naprawde super- gratuluje.

Co by wam tu napisać...w sumie to nei za bardzo jakos mam nastrój na produkowanie duzego posta. Ogólnie to u mnie jak zawsze bez zmian. Co drugi weekend szkoła, chcoiaż czasami sie zastnawiam czy te studia mają jakikolwiek sens...W zeszłym tygodniu znowu byłam na weselu- na szczeście to było ostatnie w tym roku. ufffff...
No a poza tym to pracuje sobie, mam ambicje zacząć chodzić na basen 2x w tygodniu i na tą salsę (chociaz tego pewna już nie jestem), a no i na kurs włoskiego ide

Ale jakoś tak na mnie ta jesień działa masakrycznie bo kompletnie nic mi sie nie chce....Np. wczorajsze i dzisiejsze popołudnie praktycznie całe przespałam masakra...zero energii, chęci czy pozytywnego myslnia Ale nie bede wam tu smucić, chciałam się tylko pokazać, odświeżyć watek i (byc może) zachęcić zebyscie cos napisały

buziaki gorące
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując