Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-07, 12:43   #52
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Myślę że ty już wiesz co to będzie i tylko na to czekasz.



Tak jesteś jednym z powodów samobójstw, morderstw, gwałtów i pobić. Często dzieci.

Na przykład tego.


Obrzydliwy, zwyrodnialec?
O wypraszam sobie, to że nie mam zamiaru oglądać dwóch facetów czy kobiet prowadzących się za ręce, czy się całujących nie znaczy że morduje dzieci
I nigdzie nie napisałam "zwyrodnialec" więc nie wciskaj mi słów których nie powiedziałam.
Zwyrodnialcem może być pedofil czy jeszcze inny, nikt nie mówi że gej jest zwyrodnialcem.
Jest dla mnie obrzydliwym życie z osobą tej samej płci i tyle.

Krwi na rękach nie mam, to że się zdażają ludobójstwa, morderstwa nie znaczy że ja ich zabijam bo mam taki pogląd a nie inny.


Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
To spójrz co podrzuciłem na poprzedniej stronie.


---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------



No to wyjedź do Arabii Saudyjskiej czy Korei Północnej, nikt Ci nie nakazuje tutaj siedzieć.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


A co jest obrzydliwego w miłości dwóch osób tej samej płci?



Przez poglądy takie jak Twoje mamy w historii ludobójstwa gejów. Podyktowane mniej więcej tym, czym nam się pochwaliłaś.
W historii mamy również wiele innych rzeczy, nie tylko ludobójstwa gejów

Dla Ciebie może nie ma nic obrzydliwego.
Dla mnie i owszem.

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
To Ty wyjedź do Holandii czy Danii. Mi jest dobrze tutaj, gdzie nie muszę oglądać facetów trzymających się za ręce.
Mam to samo zdanie.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując