Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy spełniam warunki, żeby zostać fotomodelką ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-05, 00:17   #344
princess_of_trash
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 40
Dot.: mam pytanko,chcialabym zostac fotomodelka

ahh nie ma to jak fotomodele z gosci z sierscia na japie hihi takie skojarzenie czytajac tytul i ostatnie posty hehe
nie no zartuje caly watek przeczytalam a moj kolega tez ma cala buzke w bialych klakach i jeszcze rysy neandertalczyka i jest chyba albinosem bo zolte wszystkie klaki heheh ale dziewczynki tam za nim lataja
ta babka z talia osy to ma fajne ciuchy i gdyby nie bylo to az tak przesadzone czyli nadmuchane cyce brzuszysko to bylo by calkiem fajnie podobaja mi sie cienkie talie..

mam pytanko podobne jak sissy i kleopatra tyle ze w moim wydaniu (foto)modeling nie wchodzi w gre bo jak mam swoje 175 i raczej proporcjonalna ladna figure to na dodatek krzywe zeby, wysunieta dolna szczene,rotacje miednicy, skolioze lezdziwowo piersiowa, halluksy, plaskostopie, ogolnie syf kila i mogila wiec nawet o tym nie pomyslalam poprostu chce wiedziec mam w sobie to cos? zapamietalybyscie mnie na ulicy ?albo gdybym byla prosta i wogole to nadawalabym sie do photomodelingu?? SZCZERZE prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.JPG (96,8 KB, 691 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tayan.JPG (30,6 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaa.JPG (38,6 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fffffff.JPG (113,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaaa2.JPG (25,5 KB, 191 załadowań)
princess_of_trash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując