Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-18, 10:26   #729
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
hejka.
I dzisiaj też siedzę w domku po południu idę odebrać wyniki badań i dalej się zobaczy.
Ale mi się nic nie chce. Patrzę w ekran, pościągałam mnóstwo zdjęć, projektów i tp. i kombinuję, ale coś mi nie idzie. A jeszcze nie długo zaczynają się zajęcia, a ja już bez weny
No i zaczyna psuć się pogoda a rano było takie ładne słońce. Ta jutro am jazdy, to znowu będzie lało

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
niezla jestes producentka to ciekawe ile ja jajeczek produkuje? chyba ze cztery na raz oj takiego przedszkola to bym nie zniosla

a gdzie sie podziewa nasza no nasza Kochana kurcze ............naszaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam nicku o rany podpadlam ....niech no sobie przypomne bo wstyd taki post wysylać taka nasza kobieta wesoła ........ CIAPULINKA!!!!!!!!!!!!!!! ! UFF troche bym przekrecila no wlasnie, gdzie ciapulinka??????????????? ??????????


Producentka
Po prostu dwie owulacje pod rząd i, żeby było śmieszniej wiem też, że takie sytuacje zdarzają się u mnie częściej.
Długo by opowiadać za nim się tego dowiedziałam. Najpierw byłam w szoku i Tżetowi zapowiedziałam, że przechodzę na celibat, a teraz się śmiejemy, że przecież jak myślimy o rodzinie, to chcemy mieć kilkoro dzieci więc bliźniaki itp. to nie była by tragedia a ciocie, babcie do opieki zawsze się znajdą no ale na razie szukamy dla nas mieszkanka ja muszę skończyć studia i mieć pewną pracę więc na razie nie przenoszę się na mamę z klasą


No a ciapulinka zapomniała, albo goście jej komputer zdemolowali albo ją porwali

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-20 o 14:35 Powód: post pod postem
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując