Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 09:35   #728
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
witajcie kobitki ja tak na chwile bo wczorja po job w domu bylam po 23 a to wszystko przez tz ktory codziennie mnie porywa gdzies, no i w zwiazku z tym znowu obiadokolacja w knajpie ale naprawde w rozsądnych ilościach . Dzisiaj rano było ładne sniadanko i teraz koncze herbatke a zaraz sie zbieram do job, i znowu nie wiem kiedy wróce, wiec same widzicie ze ja na cwiczenia czasu nie mama A szkoda bo brakuje mi takie solidnego wypocenia sie nio.

kasienka trzesiportku trzymam kciuki zeby wyniki były dobre
czesc kobiety, dzieki Agulla Dzwonilam juz do lekarza takze wiem co kiedy mam badac wiec na razie tym sie nie stresuje ale za to stresuje sie czym innym. W skrocie - nadchodza pewne zmiany i po prostu ciesze sie na nie ale sie przejmuje równiez nimi. Zmiany w pracy znaczy sie . Powiem mam że jesetm ***ninta (chyba w takiej pisowni przejdzie to slowo) budze sie i mysle o pracy zasypiam i mysle o pracy, juz po prostu mam dosc swoich mysli ktore przekladaja sie na stres ktory po prostu boli fizycznie juz widze jaka bede miala prolaktyne czyli hormon stresu.
ostatnio ogladalam fajny wywiaz z lekarzem na tvn style - na temat odhcudzania ale....nie chce mi sie pisac teraz o tym.

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
"małego kasiątka"

co do lekarzy to ja też jestem trzęsiportek (fajne słowo) trzeci tydzień chodzę chora i dopiero dzisiaj zadzwoniłam i się umówiłam do lekarza
a gin masakra nie, to że się boję iż mi wynajdzie chorubsko, tylko że jak do niego szłam ostatnio okres mi się spóźniał ba mdliło mnie i modliłam się, żebym "małego marysiątka" nie miała ale okazało się, że mam zdolny organizm i potrafi wyprodukować dwa jajeczka i przez, to cykl mi się wydłużył. Ale panika była
niezla jestes producentka to ciekawe ile ja jajeczek produkuje? chyba ze cztery na raz oj takiego przedszkola to bym nie zniosla

a gdzie sie podziewa nasza no nasza Kochana kurcze ............naszaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam nicku o rany podpadlam ....niech no sobie przypomne bo wstyd taki post wysylać taka nasza kobieta wesoła ........ CIAPULINKA!!!!!!!!!!!!!!! ! UFF troche bym przekrecila no wlasnie, gdzie ciapulinka??????????????? ??????????

Mądralka, co to są duszonki?

już sprawdzialm w necie ale mozesz napisac jak to sie u was robi

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-20 o 14:34 Powód: post pod postem
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując