Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 20+ cz. II
Wątek: 20+ cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-10, 15:48   #700
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
KAMA piekne foty! aaa jaki zachód słońca! naprawde fach w rekach.

ja dzis miałam aktywny dzień, moj chrześniak mial urodziny. zabrałam go na zakupy do H&M na dzial dziecięcy

mogłabym wydac 1000 zł, (wydałam połowę mniej), ale jaki on uradowany był, coś niesamowitego, kupiłam mu kurtkę w takie smieszne czachy, spodnie jeansy, kalosze w czachy, bluzke, pasek do spodni, plecak, notesik ... uffff
moja siostra, jak wam opowiadalam, pomimo ze nie utrzymujemy dobrych kontaktow, to chetnie jej finansowo pomagam, bo moj "szwagier" wylecial sobie do anglii i juz nie wraca. dzieci olal i ma nowa panne. szkoda pisac, bo same obelgi sie cisna na jezyk. aaa dwoch chlopakow wychowac to powazna sprawa, dlatego zawsze jak przyjezdzamy do nich, oblegaja mojego TŻta. kochane dzieciaczki.
zabralam go do kina na "szrek trzeci", ale jak to dziecko po 45 minutach znudzilo mu sie i wyszlismy
jestem padnieta. dzieci potrafia wymeczyc, ale kocham moich brzdacow najmocniej na swiecie.
Dziękuję za komplement dotyczący zdjęć
A co do dzieciaków to łza sie w oku kręci, strasznie mnie wkurzają takie sytuacje z nieodpowiedzialnymi tatusiami, czy rodzicami
Super, że im pomagasz, dla takich dzieciaków to bardzo dużo, nie chodzi mi tutaj konkretnie o ciuchy (materialne rzeczy) lecz o gest, o to, że pokazujesz tym brzdącom, że Ci na nich zależy, no i oczywiście chwila frajdy - kozaki w czachy
Ja też pomagam mojej siostrze w wychowaniu jej córeczki, trzy razy w tygodniu opiekuje się nią, od 9 do 15, żeby siostra mogła pisać prace.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że pojde do fryzjera z tymi zdjęciami.
Moje włosy narturalnie raczej nie będą się tak układać, ale na pewno beda wygladac lepiej niz teraz
Świetne te fryzurki Napewno będziesz super wyglądać

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Tak troszkę jeszcze wstępem, bo pozaznaczałam cytaty i mi error wyskoczył
Navi dzięki za fotki.
Kama śliczne te zdjęcia i cieszę się, że mieliście ładną pogodę
Ka.si ja się nie załapałam na fryzurkę , ani na zdjęcie prezentu Może kiedyś wrzucisz na misiaczekdid@wp.pl ?
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
ja tez w okolicach 36... a mialam 38
no, nam to juz tylko kalosze zostały
yyyy ja też mam 36 cm, i też chętnie oddam komuś 2 centymetry, ledwo dopinam sie w moich kozakach

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanko co lepiej zrobić paznokcie pokryte jedwabiem czy tipsy? miałam kiedyś jedwab i było OK ale nie miałam tipsów i nie wiem
Nie mam pojęcia co Ci poradzić Ja długo sie zastanawiałam, czy robić tipsy czy nie, w końcu zdecydowałam sie nie robić. Koleżanka zrobiła mi śliczny french i na każdym paznokciu miałam naklejoną malutką cyrkonie. Jak znajdę jakieś zdjęcie to wkleję. W tipsach nie czułam sie za dodrze, bo zawsze miałm takie grube, nienaturalne w dotyku, nie było szans sie podrapać :confussed: A co jedwabiu to nie mam pojęcia, bo nawet o czymś takim nie słyszałam.
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora