Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 20+ cz. II
Wątek: 20+ cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-10, 15:44   #696
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Dostałam urlop
AŻ 3 DNI!! I to z taką łaską, że szok
Ja nie wiem o co tym ludziom teraz chodzi
Człowiek ma tyle dni urlopu, a oni robią łaskę, że Ci kilka dni dają - to cały mój urlop, a szef z takim grymasem na mnie popatrzył jakbym na miesiąc wyjeżdżała... Qrcze studiuje, pracuje chyba należy mi się kilka dni wolnego
Ale koniec końców czeka mnie 5 dni na Mazurach z TŻ Mam nadzieję, że pogoda dopisze
łaaał no nie, to zaszaleli super

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Podobno czesto jest tak, ze kobiety mieszkajace razem maja okres w tym samym momencie. Moze u nas to dziala na podobnej zasadzie, w koncu spedzamy ze sobą codziennie sporo czasu... To nic że wirtualnie .

Ja tez przed okresem, ale nie tak tuż przed... Jestem teraz na etapie strasznego bólu biustu. I oczywiscie zwiekszenia go chyba o caly rozmiar. Nienawidze tego
ja to juz 2 razy przezylam najpierw w hiszpanii, wszystkie mialy w 1 czasie i teraz na Mazurach, kolezanka nie miala 2mce okresu, a jak ja dostalam i druga dziewczyna to i ona jakims tajemnym sposobem

tez nienawidze jak biust boli ale ze sie powieksza to akurat fajnie


Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
przede wszystkim za mało zarabiam!
a po drugie ta praca mnie potwornie nudzi, nie mam tam kontaktu z żywym ludziem (no może prócz szefa) ogólnie
gdybym zarabiała 2 razy tyle co teraz to pewnie nic nowego bym nie szukała, ale w obecnej sytuacji nie mam wyboru
ehh jak ja bardzo wiem o czym piszesz..

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Jednak kasy wciąż za mało
ano

a ja wlasnie wywalilam podrzutka za drzwi.. nie moge juz z jego zachowaniem. teraz zle sie czuje. ale wiem, ze dobrze zrobilam, choc obawiam sie ze do niego i tak nic nie dotrze
navi jest offline Zgłoś do moderatora