Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-04, 06:59   #2220
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Szwajcaria jest taka piękna ale taka droga














Super














Ale to genetyczne?Zalezy jak się dzidziuś ustawi. Mój super współpracował, lekarz nam fajnie wszystko pokazał i opowiedział a zajęło to max 15 minut. Wszystkie dane miał wprowadzone do kompa już przez rejestrację











ZLeci szybko. ALe też nigdy nie mogę się doczekać, nadal bardzo się boję...Już namawiam męża na zakup detektora tętna...on uważa,że w pierwszej ciąży się obyliśmy bez, ale jakby nie było- wtedy naprawdę znałam mniej "historii" i byłam spokojniejsza.











Kochana balsam też można, ale ja polecam oliwkę z Babydream albo zwykły olej migdałowy tłoczony na zimno.


Wiem,że dużo to kwestia genów, ja w pierwszej ciąży używałam balsamu z Elancylu + oliwki i nie miałam nic.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------







Okropnie mi przykro Przecież na tym etapie to już nie powinno mieć miejsca Nie wiem co powiedzieć...


No mam nadzieje że zleci...teraz mam więcej czasu na myślenie o Dzieciątku niż będąc w drugiej ciąży. Dzieciaki dużo sie same sobą zajmują 😊 no i M ma iść ze mną bo ostatnio zasnął w samochodzie jak miałam wizytę....
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora