Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-03, 19:27   #2213
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

ale mam czytania jutro idę robić pierwsze badania krew, mocz bo w pon muszę już mieć na kolejną wizytę do szkoły rodzenia planuje się zapisać i odkąd dowiedziałam się o ciąży smaruję się, żeby nie mieć rozstępów póki co pewnie za wcześnie, ale jednak wolę dmuchać na zimne

Mamusie pytałam o zęby i kontrole bo znalazłam w rozpisce w gazecie tak rozpisane co w każdym tyg i właśnie był stomatolog i usg piersi tego również nie wiedziałam że trzeba...wiem zielona jestem, ale czytam co mi wpadnie w ręce o o taki efekt

a z Tż jesteśmy 10 lat przyszłam na studia do jego rodzinnego miasta i zostałam poznaliśmy się śmiesznie...przyszedł pod moje okno dosłownie....mieszkałam w bloku i pod oknem była ławeczka i z kolegą siedział, a ja z koleżanką ich obserwowaliśmy i tak jakoś poznaliśmy się, wyjechałam na wakacje do domu, ale mieliśmy kontakt jak wróciłam byliśmy oficjalnie parą zaręczyny i zaczęliśmy się starać o dziecko teraz planujemy ślub i czekamy na nasze maleństwo może i nie ta kolejność, ale strasznie nam zależało, żeby to było w tym roku
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora