Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-01, 19:52   #2149
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez dorek89 Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem! Takie gesty się chwali!

Tak czytam wasze wiadomości i jestem chyba jedną z nielicznych, która nie poszła na badania prenatalne..

A tak w ogóle to: Dorota, lat 25, tp 06.02.2016.
dziękuję tym bardziej, że teraz już nie podoba mi się układanie moich włosów jak są krótkie, ale przeżyję :P.

Piszecie o owłosieniu.. nie zauważam zmiany. Meszku nie mam, na nogach normalnie rośnie, pachy ciężko mi określić bo miałam depilację laserową.

A zęby.. byłam u dentysty jakoś w 7 czy 8 tygodniu bo miałam iść przed ciążą jeszcze. Wszystko dobrze, ale ja mam ogólnie wrażliwe dziąsła (zęby raczej mocne), osunięte szyjki i dentystka powiedziała, że w ciąży może mi się pogorszyć. W ciąży mam chodzić co 3 miesiące do kontroli. Ja czuję takie dziwne coś.. rano jak wstaje (tylko rano to ma) to czuję na powierzchni zęba takie dziwne coś, takie zimno jakby, taki dreszcz.. nie wiem jak to określić. Podobno takie coś miała moja babcia..

Justynka333 - każda przechodzi inaczej, ale pewnie jak zaczniesz czuć ruchy, kopniaki to inaczej podejdziesz do ciąży.

A ja jakbym coś już czuła tam w moim brzuchu..czułam nagłe łaskotanie wczoraj, aż nie mogłam się powstrzymać od śmiechu. Nie wiem czy możliwe, ale jelita nigdy mnie nie łaskotały haha.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
możecie polecić jakąś książke, coś konkretnego jak się przygotować do porodu sn? ostatnio po 19h wylądowałam na cc, ale jeśli w tej ciąży nie będę musiała leżeć, to mam zamiar urodzić sn, tylko muszę się jakoś przygotować do tego... ja z tych co muszą wszystko wiedzieć przed, jak mi coś w trakcie się dzieje czego się nie spodziewałam to wpadam w panikę... wiem dziwna jestem
kupiłam książkę o tym "Ciąża i poród bez obaw", ale nie ocenię, bo nie otwierałam jeszcze. Nie czuję, że to dla mnie czas na ten temat po prostu, i kiedy będę gotowa to zacznę czytać. Wydaje mi się, że dużo dowiem się też w szkole rodzenia? ale ja jeszcze nie rodziłam, a Ty pewnie już tam chodziłaś.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora