Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-31, 18:44   #2127
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam problemu z nadmiernym owłosieniem, to samo w ciąży. Co do linea negra to właśnie dzisiaj rano zauważyłam, co mnie zdziwiło, bo w ciąży z córką wyszła mi bardzo późno.







Widzę,że ty ostrożna tak jak ja







ale co w tym złego,że masz usg dopochwowo?Moj mąż chodził ze mną na wszystkie wizyty w poprzedniej ciąży i teraz też i w ogóle go nawet nie interesowało,że dopochwowo bo on był wzruszony tym co na ekranie. A ja w życiu nie pomyślałabym,że to coś wstydliwego







A może któraś tutaj zna się na tych badaniach prenatalnych i ocenie ryzyka?

Wprawdzie Pappa będę mieć za tydzień, a z usg wyszły bardzo dobrze, ale zastanawia mnie taka rzecz:

Z córką przezierność była 1,4 a teraz z dzieciem jest 0,6 więc sporo mniej (podobno do 2,5 jest norma, powyżej może oznaczać ZD). Myślałam,że to oznacza,że ryzyko będzie mniejsze, a jednak nie- jest o kilka tysięcy większe niż w ciąży z córką.

No to jak to w końcu jest?Może to dlatego,że teraz jestem starsza- było nie było- o 2,5 roku?

Z tego co widziałam to gin wrzuca tam więcej danych do jakiegoś programu i na ich podstawie obliczają. Nie tylko przezorność ale jeszcze wiek matki i jakieś tam inne pomiary. Ale to tylko tyle co podpatrzyłam wiec nie wiem jak to do konca jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora