Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-31, 16:20   #2122
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
mój gin na ostatniej wizycie robił usg dopochwowo i niestety nie widziałam tak swojego kropka i zastanawiam się czy jak pójdę na następną wizytę w 16 t, to czy też będzie robił usg dopochwowo bo mój mąż zdecydował się w końcu iść z nami więc zastanawiam się jak zareaguje jak zobaczy mnie z tym czymś tam i jak w ogóle zareaguje jak zobaczy jam kropek bryka
Wydaje mi się, że w 16 tc juz na pewno będziesz miała przez brzuch. Zresztą zauważyłam już, że wszystko zależy od lekarza i od sprzętu na jakim robi się usg. Mnie poprzedni lekarz robił dopochwowo w zeszły czwartek i wszystko było niewyraźne i rozmazane , a gin-endo w poniedziałek zrobił mi już przez brzuch i wszystko było super widać mimo że to dopiero 10 tc. Szkoda tylko że nie dostałam zdjęcia- miałabym co podziwiać do czasu prenatalnych
Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Co do owłosienia, to ja ostatnio siedzialam na kanapie obok lampy i nagle mąż patrzy na mnie, oczy mu się zrobiły jak 5 złotych i mówi: "Ty masz włosy na twarzy !!!" Pobiegłam do łazienki i faktycznie wyskoczył mi na polikach, i bokach twarzy taki jasniutki meszek mam nadzieję, ze zniknie bo jak nie to będziemy się zmęzem co rano razem golić I w ogóle włosy min rosna bardzo szybko wszędzie, tylko nie na głowie
Ciesz się że rośnie ci jaśniutki meszek. Ja na brodzie mam długie, czarne paskudy
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora