Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-31, 10:18   #2109
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Lola2828 - duży już Bąbel . Ciekawa historia, mi podoba się to imię , choć domyślam się, że w PL było dla Ciebie problemowe.

agaczilla21 - przykro czytać takie historie rodzinne. Wyjazd do pracy Twojego męża powinien pomóc. Zawsze to okazja do tęsknoty. W kontaktach damsko-męskich dużo potrzeba jednak cierpliwości, żeby nie powiedzieć, że czasem hamowania emocji. Sama dużo mówiłam kiedyś w kłótniach. Musiałam dużo się nauczyć, żeby dobrze prowadzić napięte rozmowy, które przecież się zdarzają i to normalne!

Znalazłam wreszcie teczkę z wynikami. Masakra, szukałam wczoraj pół dnia. Przetrzepałam wszystkie dokumenty. Nie mogłam spać przez to. Nie mówiąc ile razy się schylałam pod kanapę. No i były daleko pod kanapą. Musiały spaść i kot je popchał pewnie dalej. Ważne, że są. A takiego stresa miałam. Niby wszystko jest w książeczce ale już widziałam wizję, że do szpitala mnie nie wpuszczą jak nie zobaczą wyniku na hiv (panika:P). Ale zawsze mogłam przecież poprosić w labie o duplikat. Nie mogłam sobie darować, że wszystko mam zawsze w porządku a tu zaniedbałam taką ważną sprawę i to jeszcze związaną z dzieckiem. Teraz będę skanować sobie wszystkie wyniki :P (wariatka ze mnie
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora