Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 09:37   #2108
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na krótko melduje ze na prenatalnych wszystko swietnie wyszlo Markery idealne, prawdopodobienstwa wad genetycznych bardzo niskie, znacznie nizsze niz przecietne dla mojego wieku. Dzieciaczek brykał ślicznie ma 5,5cm, wychodzi 3 dni starszy niż TP (14lutego), ale TP zostaje ten sam, bo lekarka mówi, że bardziej wiarygodne wyniki z pierwszych usg. Jestem mega szczesliwa i moge ze spokojem wreszcie niesc nowine swiatu Dostalam tez info na temat płci, ale na tej samej zasadzie co u mojej Poli w 12tyg (czyli odchylenie narządu płciowego - jego kąt dokładnie) więc póki co trzymamy dla siebie i traktujemy to z przymrózeniem oka (u córy sie nie sprawdziło, miała być chłopcem).
Czytam Was na bieżąco, ciesze sie z udanych wizyt i trzymam kciuki mocno za nastepne! Trzymajcie sie ciepło






Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy właśnie z usg. Jesteśmy w 13t2d, Bąbelki zdrowe, ciągle się ruszają, płci jeszcze nie znamy, mają 6,69cm i 7,13cm <3 Przytyłam 2kg



Gratki!


Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o historie mojego imienia ... w związku z tym że moi rodzice nie żyją od 16 lat mogę tylko posłuchać opowieści mojej babci ostatniego seniora rodu Historyjka dosyć zabawna bo teraz to imię jest popularne w kalendarzach imieniny mam 20 czerwca ale kiedyś miałam tylko kalendarz dalej go mam z 87 roku w którym się urodziłam i tam było to imię haha . Tatuś otworzył go na 20 czerwca bo to data urodzin jego ukochanego brata a mojego chrzestnego i tam niestety były imieniny Diny ehh.. A wujek urodził się 2 tyg za wcześnie bo babcia poślizgnęła się na truskawce haha i wody jej odeszły ot cała historia Czyli to wszystko wina babci Wszystkim to imie się podoba tylko nie mnie . I chyba faktycznie tak jest że jestem inna... jak moje imie Straszna indywidualistka Albo mnie ktoś bardzo lubi albo nie znosi Ciężki charakterek i dziwne poczucie humoru dla niektórych chamskie trudno . Ale sie rozpisałam :P
Fajna historia
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora