Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie z dziećmi na wycieczkę/weekend/wakacje - sprawdzone miejsca
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 11:07   #208
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Gdzie z dziećmi na wycieczkę/weekend/wakacje - sprawdzone miejsca

Jako, że ja już po wywczasie śmiało polecę - szukałam miejsca nad morzem typowo pod dzieci, czyli - aby nikt się nie czepiał, że dziecko biega czy bawi się, aby było co robić w niepogodę. Szukałam przez Internet, więc w sumie jechałam w ciemno, bo nie z polecenia. Władysławowo Chłapowo, villa Altair - pomijając pokoje i ich wyposażenie, tudzież ceny - bo to chyba już jak wszędzie, jest pewien standard, czyli czysto, tv, łazienki i tak dalej. Ale pod kątem dzieci - genialnie! Pokój zabaw z masą zabawek i basenem z kulkami i dużą zjeżdżalnią (basen duży, nie maleńki dmuchany ), no i wyposażenie dworu - szał. Dmuchaniec do zjeżdżania (sama zjeżdżałam też ) całkowicie za free, całe drewniane ustrojstwo z domem w chmurach prawie wieloma huśtawkami, basen (taki okrągły rozkładany, spory, popływać się nie da, ale zabawa w wodzie murowana) ze zjeżdżalnią wodną, całość wysypana piaskiem + masą piaskowych zabawek, nieduży placyk zabaw takiego typu:



domek grillowy również jest, dla dorosłych

Ogólnie na pogodę trafiliśmy w kratkę, nie dało się całymi dniami na plaży siedzieć, więc atrakcje wykorzystaliśmy w pełni.
Ogólnie widziałam wiele willi po drodze dopasowanych do dzieci, ale nasza zdecydowanie biła je na głowę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując