Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - to ja faraula :] moj debiut na MM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-05, 09:15   #26
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

kochane dzieki za wszystkie komplementy te zasluzone i te nie zasluzone)

jak chodzi o ten makijaz to najwiecej uwagi poswiecilam malowaniu ust, ktorych prawie nie mam {babycake twoj fragment ze niby mam pelne usta wciaz czytam pelne usta to moje marzenie ahh} no i maskowaniu tradziku, ciesze sie ze uwazacie, ze wyszlo ok [roza]

maromavath dziekuje, napewno pocwicze to i bede wieksza uwage zwracala na ten problem

Cytat:
BaByCaKe

Ja w tym roku też mam cholerne problemy ze skórą i szczerze mówiąc staram się jak najrzadziej używać podkładów, zwlaszcza tych cięzkich. Najgorsze jest to, że zaczyna się powoli rok akademicki i czeka mnie pracownia kosmetyczna i nie zawsze fachowe obycie się z moją twarzą.
jej to ci wspolczuje, ja pamietam z kursow ze moj tradzik zawsze sie nasilal po tym jak zbyt wiele razy ktos mnie malowal mam nadzieje, ze bedziesz sie oddawala tylko w fachowe rece i wszytko bedzie ok

Cytat:
Daisy23

Po pierwsze to gratuluje odwagi...zeby sie tak publicznie przyznac do Botoksu Imponujace.I mowie to bez zadnych zlosliwosci, jak bedzie potrzeba to za pare lat pewnie tez skorzystam ,tylko,ze ja sie nie przyznam
hehe botox jest super ja mam tzw lwia zmarszcze i nawet jak sie niczym nei martwie to wygladam jakbym sie martwila. a po botoxie jest super wygladzone czolo, i niestety zaden krem nie pomoze tak jak zastrzyki

Cytat:
Zajrzalam na stronke Twojej mentorki i makijaze sa piekne ,absolutne mistrzostwo...Kojarza mi sie tez makijazami z Wenezuelskich i Brazylijskich telenowelNo niestety nie wiem , czy sprawdzilyby sie przy naszej lekko wyblaklej slowianskiej urodzie ( hm, hm mojej np ) .Choc uwazam , ze taki makijaz zamienia dziewczynke w kobiete a szara myszke w ksiezniczke ...-z drugiej strony nie uwazam ,ze to jedyna droga ( im wiecej tym lepiej ).
masz zupelna racje, ze przy naszej urodzie takie makijaze wygladaja bardzo latwo na wulgarne czy przerysowane, dlatego tez ja bardzo zmodyfikowalam na swoje potrzeby te techniki, wiesz to dziala w dwie strony, nie umalowane arabki wygladaja jak ryby z wody. wniosek: make up zawsze musi byc dostosowany do urody hehe weszlam na szczyty elokwencji dzis

Cytat:
Rozpisalam sie ,ale chcialam tylko powiedziec ,ze fajnie miec swieza inspiracje i pokazuj sie jak najczesciej...
dziekuje za zaproszenie, bede bede tylko jest jeden problem nie znosze malowac sama siebie do zdjec. wole malowac innych bo wtedy widze wzystko a nie moja twarz z jedenej perspektywy



Cytat:
Kurcze , nie pokazuj takich wielkich fotek , bo zawsze sie mozna przyczepic...Malo ktora z dziewczyn pokazuje takie zblizenia i sama na siebie bata krecisz...Choc prawdziwa cnota sie krytyki nie boi Poza tym mnie podoba sie bez czarnej kreski To by bylo na tyle...
wiesz przeszlam juz faze frusracji sie ze moj makijaz nie wyglada jak w gazecie. makijaz z bliska zawsze bedzie czyms namalowanym i zawsze bedzie mozna (o ile zdjecie nie jest mega profesjonalnie zrobione i poprawione w photoshopie) sie do czegos przyczepic. zawsze bedzie widac produkt nalozony, zreszta same wiecie, ze na zdjeicach z daleka albo slabych zblizeniach nei widac co dziewczyny maluja. tak wiec jak tylko komus sie do czegos przyda to bede wklejala takie zdjecia. no chyab ze powiecie ze nei chcecie

Cytat:
kleiner-Igel Co do makijażu, osobiście nie podoba mi się, kiedy jasny cień, jka u Ciebie od kącika od połowy, wychodzi poza załamanie powieki, jakoś dla mnei zawsze to daje efekt spuchnięcia
oo musze sie przyjzec glebiej temu zagadnieni. hmm nie mialam takich skojarzen ale bede czujna


babycake wiesz, ze skora w okolicach oczu to z praktyki nauczylam sie ze jedynie photoshop potrafi sobie poradzic. jedyna metoda jest taka, zeby sie nie wpatrywac i nie dopatrywac tych zmarszczek. naprawde! tez mialam ten sam syndrom co ty. wydawalo mi sie, ze one sa koszmarne i jak tylko widzialam siebie to nic tylko tez zmarszki! a prawde jest taka ze jak patrzymy na twarz z normalnego odleglosci to ich nie zauwazamy (no oczywiscie trzeba zatuszowac since itp, nawilzyc skore wokol oczu i nie uywac nieodpowiednuch wysuszajacych korektorow).


no dziewczynki ale sie rozpisalam

[roza] dziekuje za wszystkie komplementy i za tak cieplutkie przyjecie
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując