Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - to ja faraula :] moj debiut na MM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 20:52   #22
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Po pierwsze to gratuluje odwagi...zeby sie tak publicznie przyznac do Botoksu Imponujace.I mowie to bez zadnych zlosliwosci, jak bedzie potrzeba to za pare lat pewnie tez skorzystam ,tylko,ze ja sie nie przyznam Tym bardziej ,ze wygladasz pieknie ! Zajrzalam na stronke Twojej mentorki i makijaze sa piekne ,absolutne mistrzostwo...Kojarza mi sie tez makijazami z Wenezuelskich i Brazylijskich telenowelNo niestety nie wiem , czy sprawdzilyby sie przy naszej lekko wyblaklej slowianskiej urodzie ( hm, hm mojej np ) .Choc uwazam , ze taki makijaz zamienia dziewczynke w kobiete a szara myszke w ksiezniczke ...-z drugiej strony nie uwazam ,ze to jedyna droga ( im wiecej tym lepiej ).
Rozpisalam sie ,ale chcialam tylko powiedziec ,ze fajnie miec swieza inspiracje i pokazuj sie jak najczesciej...

Sam makijaz- fantastyczne cieniowanie ,bardzo czysciutkie,perfekcyjne wrecz ...Kurcze , nie pokazuj takich wielkich fotek , bo zawsze sie mozna przyczepic...Malo ktora z dziewczyn pokazuje takie zblizenia i sama na siebie bata krecisz...Choc prawdziwa cnota sie krytyki nie boi Poza tym mnie podoba sie bez czarnej kreski To by bylo na tyle...

A jak juz sie zadomowisz to bede Cie meczyc o taki " arabski step "...
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując