Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mocny fiolet 2- wariacja kolorow.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 18:53   #6
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
piękny kolor cienia!!

podoba mi się prawie wszystko przyczepię się tylko do cienia zielonego?na górnej powiece (nad fioletowym)-jest moim zdaniem zbędny , zbyt mocno kontrastuje-zamiast tego bardziej roztarłabym fiolet ku górze.

pasuje Ci ten fiolet i to bardzo-wygladasz tak romantycznie...

podoba mi się też jak dobrałaś odcień szminki.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Co to za cień?
Co do makijażu to muszę przyznać że jestem jak najbardziej za - pięknie wyglądasz,cudny kolor i ten zielony na dolnej powiece też fajnie wygląda. Usta też nie odbiegają od całego makijażu. Ja mogłabym tak wyjść nawet w dzień
Dziekuje A cien to akryl z Inglota, a w zasadzie sa tam dwa podobne do siebie fiolety.

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie dobrane kolory, wszystko mi się podoba. Brakuje mi tylko listy użytych kosmetyków
Dziekuje Kosmetykow nie pisalam praktycznie caly czas uzywam tych samych tylko kolorystyka sie zmienia.

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
h=mocny to rzecz wzgledna mimo iz kolor jest intensywny wcale nie wydaj emi sie ze to wieczorowy make up

przyczepie sie do:
co chcialas uzyskac tym zoltym cieniem? jaka mialas intencje?

cos powinno sie zadziac na policzkac. az sie prosi o wycieniowanie

ale lawendowe odcienie baaardzo ci pasuja masz jakas taka melancholie w sobie
Dziekuje Dla mnie osobiscie jest to mocny makijaz, a jesli chodzi o zolty cien to go tam nie ma tylko jasny zielony, a na dolnej powiece zielony pomieszany z granatem. Nic nie chcialam uzyskac laczac ze saba te kolory, poprostu bawilam sie kolorami, chcialam zobaczyc co z tego wyjdzie, zawsze to cos innego Na policzkach jest roz tylko dosyc jasny o chlodnym rozowawym odcieniu.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-05 o 19:13 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i MULTIcytowania.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując