Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Air Show 2007 Radom [*]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 22:30   #54
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Air Show 2007 Radom [*]

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Zginęło dwóch pilotów.
Jutro zginie dwóch kierowcóe.
Pojutrze dwójka dzieci.
Za kilka dni mozemy to być my.

Życie.

Zginęły dwie osoby - przykra sprawa, dla rodzin i bliskich na pewno wielka tragedia. Ale nie rozumiem całego tego szumu i zapalania po raz kolejny setek bezsensownych internetowych świeczek z koniecznym dodaniem emotki "" Kazdy postawił trzy znaczki, co zajęło ok 5 sekund i jest zadowolony, że spełnił obywatelski obowiązek...
Opamiętajmy się, to nie piwersze i nie ostatnie ofiary.
Ja trochę się zgadzam- wiem, tragedia i współczuję rodzinom i ofiarom
każdy ma prawo wyrazić smutek ale czasem mi się wydaje (nie mówie tu akurat o wizażowych wątkach) że media trochę przesadzają i ludzie... po tej tragedii ogloszono żałobę w mieście- zgineły 2 osoby, ale codziennie giną ludzie w pożarach, wypadkach, gwaltach, morderstwach i nikt żałoby nie ogłasza... być może ogłoszono żałobę bo ta śmierć była na oczach wielu ludzi.. nie wiem.
Strasznie mie denerwują tylko opisy na gg i świeczki i to nie chodzi o to, że nie ma prawa być nam przykro ale np. po śmierci znanego aktora,księdza..wszyscy na gg znicze, opisy- chociaż osobyz tego gg mojego to np. ateiści albo nawet aktora nie znali-tylko taki smutek na pokaz mnie denerwuje.
Ostatnio znajoma miała na gg opis" T.K. stan krytyczny"- jakiś jej znajomy czy ojciec znajomego umierał- ale, dobry Boże,po co o tym pisać na gg.. a potem miała "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie"-.. ja rozumiem smutek ale dla mnie czasem lepiej pomilczeć i oddać cześć tej osobie w samotności niż wymieniać się zniczami na gg i pokazywać jaki to ktoś jest solidarny w bólu. A jak potem opowiadam takiemu człowiekowi z gg solidarnemu w bólu i lamentującemu nad każdym zmarłym, że pies przywiązany do drzewa umarł z głodu albo zakatowali go w schronisku to wzrusza ramionami.... wiem, każdego wzrusza coś innego i każdy w inny sposób wyraża ból- jedni na forum publicznym, inni w samotności-ja jestem z tych drugich. Trochę off topa zrobiłam,nie chciałam nikogo urazić ani potępić,wyrażam tylko własne zdanie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując