Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2016 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 06:43   #13
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
na to wygląda A przeczuwałaś, że to ciąża? Jakieś objawy? Czy tylko brak @? Długo się staraliście?
Zero przeczuć Z @ u mnie to skomplikowana sprawa, ponieważ w październiku postanowiliśmy z mężem się starać o dziecko i odstawiłam tabletki. Cykl tak mi się rozregulował że @ miałam w listopadzie, grudniu, a potem dopiero w marcu lekarz kazał czekać, bo może się wyreguluje samo. W kwietniu nie dostałam @ ale test był negatywny. Myślałam że będę musiała pogodzić się z leczeniem, lekami itd. Ale w poniedziałek 25.05 mieliśmy rocznicę ślubu i pomyślałam że jeśli by się cudem udało to by był super prezent dla TŻ Ale test zrobiłam bez przekonania, no bo skoro brak @ tyle czasu to i z owulacją pewnie problem. Po zrobieniu testu ukazały się 2 kreseczki wprawdzie jedna bledsza ale i jednak widoczna
Zaraz obudziłam TŻ, złożyliśmy sobie życzenia i mówię że mam dla niego prezent - niespodziankę. I dałam mu test schowany w sparpetusie Mocno się ucieszył i przytulił mnie A teraz szaleje, sprawdza jaki znak zodiaku wypadnie, planuje jaki wózek itd
Na szczęście jesteśmy teraz na urlopie więc mogę się lenić, jeść kiedy jestem głodna i siedzieć na powietrzu żeby dzidzia się dotleniała

A jak było u Ciebie? No i czy rodzinka już coś wie czy tylko TŻ ? My na razie siedzimy cicho
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2015-05-27 o 06:46
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora