Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szurnięta ważka [=
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-30, 16:45   #21
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Szurnięta ważka [=

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny.
Dzięki.

Zaś beżowa przeróbka ust mi się podoba, w sumie nawet pasuje, bo wtedy siłą faktu skupiam się na oczach.
Jest ładny ale bardzo mocny. Zazwyczaj uzywam go z dużą ilością różu i tylko wytuszowanymi rzęsami, bez zadnych cieni Podpatrzyłam tę propozycje w Twoim Stylu - taki sorbetowy mejkap. Moze go potem dorzucę

Cytat:
Napisane przez zmysl_namietnosci Pokaż wiadomość
podobaja mi sie tylko oczy.
klocilabym sie z tym ze cienie sa nalozone bez pomyslu
jednak juz usta i policzki jak dla mnie - odpadaja
Kurcze, naprawde miałam pomysł na te cienie i martwi mnie, ze wyszło tak jakbym nie miała przynajmniej jedna osoba dostrzegła w tym jakiś zamysł

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Pionierski A poważnie - zamieniłabym błyszczyk na beżowy ze zdjęcia zmienionego w photoshopie, bledszy róż albo nawet wogóle i przyciemniła brwi. Pokusiłabym się nawet o zmniejszenie ilości cienia na powiekach ale wtedy już nie byłoby ważki a ważka musi być!
Gdybym chciała wyjsc z tym mejkapem na ulice (czyt. do knajpy), to zdecydowanie zrobiłabym tak jak radzisz. Łącznie z wywaleniem części cienia (zeby nie dochodził az do brwi). Ale ze to tylko zabawa do aparatu, to poszlałam

Cytat:
Napisane przez ana maria Pokaż wiadomość
jak dla mnie troszke za bardzo intensywn,ale jak najbardziej zwariowany,jestem za jasniejszym błyszczykiem do zielonego kolorku,ale ogólnie bardziej podoba mi sie pierwszy błyszczyk.
moze nanies zielony cien tylko na powieke i połącz go ze złotym cieniem?
Gdybym tylko miała złoty cień... Zamierzam się przejść do galerii centrum i kupić sypki APC. Jak juz bede go miec to cos pokombinuje


Dziękuję wszystkim za opinię!
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując