Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz. LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 12:20   #3256
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ruszyłam tyłek do Rossa i nabyłam wreszcie olejek arganowy Bielendy - przymierzałam sie do niego juz z poł roku chyba
Pachnie obłednie mam nadzieje, ze na włosy po nim beda fajne, bo głownie z ta myśla go brałam. I skusiłam sie nieoczekiwanie na podkłąd Maybellina Affinitone - był w promo, za niecałe 20 zeta, wiec pomyslalam, why not? Tym bardziej, ze Rimmmel i L'Oreal kupione na promo, bardzo mi słuzą

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



O boshe, jak ja bym bardzo chciała tak miec, ze na noc jesc nie moge - bo wtedy najwiecej zzeram
Za to rano jesc nie nei chce, ni lubie
Ja mam tak samo

Serio tak Ci służą drogeryjne?

A ta szczota TT, to miałam na myśli tę wersję z rączką - niedawno wklejałam właśnie linka do mintishop z pytaniem, czy ktoś coś wie Masz ją już?

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
jestem w polsce od 3 dni i wkurzam się, że nie mam gdzie opalenizny pokazywać [COLOR="Silver"]


Nie martw się, zara będzie cieplej (mam nadzieję ) Ja to dopiero miałam karę, bo wróciłam na początku grudnia...
__________________
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora