Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szurnięta ważka [=
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-29, 19:35   #7
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Szurnięta ważka [=

Cytat:
Napisane przez nuitarii Pokaż wiadomość
Haha
Jak zwykle świetny!
Bardzo podobają mi się oczy - mienią się na wszelkie możliwe sposoby, idealna ważka. ładnie dobrane i dobrze roztarte cienie
Usta mm, apetyczne. Jedyne zastrzeżenia mam do cery. Jakoś tak całościowo nie najlepiej wyszło. Zdecydowanie za dużo tego różu!
Wiem, wiem Twoim zdaniem za dużo różu

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
wsumie to ładny , ale za wysoko te cienie nałożone wydaje mi sie ze kolor błyszczyka nie pasuje do tej zieleni ale to już zależy jak kto woli
Dzieki za opinię

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
oczy swietne


Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
efekt ciekawy, aczkolwiek mam lekkie wrazenie ze cienie nałozone sa bezżadnego zamysłu, poprostu napaćkane w róznych kolorach (ale za to bardzo ładnie dobrane kolory) moze to oczywiscie byc efektem zamierzonym, nie wiem.
natomiast wywaliłabym błyszczyk...zupełnie psuje efekt ;/
zostawiłabym naturalne usta albo najlepiej pokryte podkładem i bezbarwnym błyszczykiem.

generalnie jestem na TAK
Bo ja jeszcze nie wytresowałam swoich cieni. Ciągle je tresuje, zeby sie układały równo, ladnie rozcierały itd. Troche im nie wyszło. Ale plan nałozenia cieni był i to jak najbardziej
Bez błyszczyka to juz zupełnie inny makijaz

Dzięki za komentarz!

Cytat:
uuuuch daje po oczach. Wywaliłabym ten róż z policzków i ewentualnie ust, pod łukiem za stalowo-dałabym tu coś lżejszego-> bardziej w turkus, błękit paryski czy radosne lekkie zielenie. Poza tym...no no-nawet nawet
Myslałam o błękicie (moim jedynym), ale niestety nie pasował. Wszystkie inne cienie mam już tylko brązowe albo szare.
Dzięki za rady!
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując