Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nijaka...
Wątek: Nijaka...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-27, 19:03   #27
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Kochane jestem juz po wizycie u fryzjera i kosmetyczki.Nie mam narazie aparatu ale napewno wkleje zdjecie.Mam skrocone wloski wyrownane,delikatnie wycienowane niedokonca podoba mi sie grzywka ale byla ani nie za dluga ani nie za krotka wiec ciezko bylo cos z nia zrobic.Ale pisze tu przedewszystkim aby podzielic sie z Wami tym c uslyszalam dzis u pani kosmetyczki.Otoz ja caly czas twierdze ze moja cera jest mieszana,i ulega lawtemu podraznieniu,mam rowniez skolnnosc do rozszerzonych naczynek i zreszta moje policzki bez przerwy sa zaczerwienione.Na dlecach i dekoldzie rowniez pojawia sie tradzik.Wiec maszeruje dzis do tej kosmetyczki z nadzieja ze doradzi mi pielegncie i co,ona wyskakuje mi z oczyszczaniem cery,plecow i dekoldu pytam czy za pomoca jakies maski ona ze nie poprostu wyciskanie,niezgodzilam sie niewiem czy dobrze zrobilam ale mysle zemam za cienka skore zeby jak tak torturowac.Kazala kupic serie do cery tradzikowej a mowie ze wikszosc<wszystkie>mnie za mocna wysuszaja ona ze tak wlasnie ma byc trzeba wysuszyc tradzik i ze dobrze by bylo zebym chodzila na soraium...
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując