Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-25, 17:28   #306
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hmmmm a co mi tam - zobaczymy czy się dobrze zdiagnozowałam mi wychodzi krzyżówka w sumie i nie potrafię się zdecydować (ew foto podeślę pw w miarę potrzeby)

poproszę tymczasem o weryfikację moich odpowiedzi pod kątem typu

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
szybko, ale na początku bliżej mi do indianina niż mulata, bez poparzeń. ostatczny kolor to ciepły złoty brązik

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
w dowodzie napisane 'niebieskie' i bez makijażu faktycznie są błękitne. mają ciemną obwódkę, natomiast pod wpływem światła i mazideł bywają zielone lub szare. bez plamek na tęczówce.
oprawa oczu jest raczej jasna, bo bez makijażu niemal ich nie widać. brwi mam niby brązowe, ale niezbyt widoczne


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
złotawe - wyskakują pod wplywem pierwszych promieni i znikają pod opalenizną

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
beż z odrobiną brzoskwini. podkłady tylko i wyłącznie w odcieniach jasnego beżu. a rumieniec - oczywiście buraczkowy hehe ale na szczęście nie jestem zbyt nieśmiała :P

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny blond/jasny brąz - tzw. polski płowy

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
bardzo jasne, niemal niewidoczne. moim zdaniem brzoskwinia bardziej niż koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
kolory w zasadzie wszystkie - czerń i biel obowiązkowo, ale i ostra czerwień, błękity, a nawet oliwka i brąz. te ostatnie koniecznie jednak ożywione jakimś kontrastującym dodatkiem
w makijażu - również wszystkie chwyty dozwolone - od żóltego i złotego cienia przez brudne róże i pastele po granaty, oliwki. tylko matowe brązy nie bardzo pasują
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-08-25 o 19:43 Powód: ort
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora