Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-25, 16:45   #302
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo prosze o okreslenie rowniez mojego typu:

1. Jak się opalasz - opalam sie zazwyczaj odrazu na braz i dosc szybko, no chyba ze grubo przesadze ze sloncem to jestem fioletowo-bordowa, lecz na drugi dzien juz brazowa. Odcien mojej opalenizny jest zlotawo-brazowo-brzoskwiniowy


2. Kolor oczu - oczy mam jasne- zielonkawe, tęczówki nie maja ciemnej obwodki, a ich kolor jest raczej czysty. Oprawa moich oczu jest jasna.


3. Piegi - mam ale malo widoczne i raczej brazowawe.

4. Cera - nie wiem za bardzo jaki ma odcien moja cera, gdyz jestem po wakacjach, ale bez opalenizny jest raczej jasna. Rumienie sie natomiast na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, mysi braz. Bez zadnych przeblyskow, kolor raczej matowy.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) hmmm... raczej bladoczerwony, ale tez nie za blady


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Uwielbiam sie w czerni i w czerwieni i one podkreslaja moja urode. Natomiast paskudnie sie czuje w pomaranczach i innych jaskrawych kolorach, a przedewszystkim w rozu!!!

Czekam na interpretacje...
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora