Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 12:54   #3178
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LII

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ona nie jest zielona ale brązowa tym bardziej :P

Na mnie jest krótka, mam zdjęcie bokiem jeszcze i sięga mi do górnej krawędzi kieszeni na tyłku :/

Koszula ze stradiego jest na dole półokrągła, zarowa jest cięta na prosto bardziej.

Ja też uwielbiam te spodnie

Jak kochać to księcia, jak kraść to... najlepsze dziecko


Kurczę nooo, dla mnie to ciągle brąz ALe może to wina paskudnej pogody za oknem Kolor niedookreślony

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Tak i dlatego nie chciał mi spać. A co do fochów, to on jest okropny. Moja siostra mówi, że w domu nauczyła go, że idzie do pokoju przytulić się do misia i jak uspokoi się to wraca. A u Nas w domu sprawdza granice i wymusza. Oczywiście nie pozwalasz mu na to, to jest histeria. Wczoraj poszedł ostatecznie do mnie na łóżko, moja mama poszła wytłumaczyć mu i wrócił z buziakami. Ale trzeba mieć cierpliwość.
Niezły agent A cierpliwość trzeba mieć anielską, to fakt I jeszcze pokłady sił i wiedzieć jak podejść malucha

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
Hej
Ale dziś tu ciekawie-kradzieże dzieci i choroby .Niezły miks!
Ja pierwsze dziecko ukradłam idealne i zdrowotnie i intelektualnie i w ogóle naj .A za drugim razem się nie udało ,ale wzięłam,bo nic ciekawszego nie było


Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
tam każda ma tysiąc par louboutinów, valentino, naręcza vitonów, szaneli...i jesli akurat nie są na malediwach to na bahamach... ostatecznie w miami
Racja

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Reddziku wlasnie nie mam Jak je sobie wylukalam to juz nigdzie nie bylo

Szpilki maja po okolo 170 dolarow
No nie wierzę, że nie masz Ja też tak często mam, że coś wylukam po fakcie

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Ostatnio jak przeglądam insta to zadaję sobie pytanie, czy tylko u mnie jest zimno i pogoda nie sprzyja bieganiu w szpilkach na gołą stopę i z gołymi nogami, czy te zestawy są tylko do zdjęcia, a później laska wskakuje w grube rajty i kozaki
Ojjj tam, czepiasz się Ja ostatnio mierzyłam buty z nowego zamówienia i mi się w stópki lekko zmarzło
__________________
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora