Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nijaka...
Wątek: Nijaka...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-18, 00:24   #23
Zeta Zeta
Przyczajenie
 
Avatar Zeta Zeta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: zmiany w zyciu;[

Cytat:
Napisane przez loana Pokaż wiadomość
mysle ze balejaz to dobry pomysl jasniejszy blond i moze jakis rudawy??albo zloty blond...dobry fryzjer powinien Ci pomoc
co do samej fryzury ja bym skrocila do ramion na prosto a przy buzi wycieniowala(moze znajde jakies fotki)a i grzywka krotsza zdecydowanie, na cale czolko , albo wycienowana po skosie...
Balejaż raczej nie, ale jak spojrzałam na Twoje zdjęcie pomyślałam sobie - rudy i krócej. Ja wiem, że zmiana z blond na rudy jest dosc radykalna, tak więc na poczatek obcięłabym włosy na Twoim miejscu do ramion, z grzywką wycieniowaną po skosie (jakoś ładniej mi to gra w wyobraźni, tylko trzebaby troche zapuścic włosy, bo trochę ciężko coś zrobic z krótkimi włosami jak na zdjęciu pierwszym : D ) i spróbowała jakąs nieszkodliwą szamponetką na 6 myc, w kolorze miedzi (broń borze wiśnia czy oberżyna) takim cieplejszym.

IR1988 - Garnier czysta skóra zawiera w większosci prodktów z linii po pierwsze silne detergenty, po drugie alkohol, a po trzecie pilingi inne niż enzymatyczne (Jezus Maria... oni zalecają to codziennie stosowac ) stosowane z czasem raczej eskalują problem naczynek...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200750

polecam do przeczytania kiedy znajdziesz czas .

pozdro : )
Zeta Zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując