Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 22:27   #560
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
ja mam Aria model
sprawuje sie od 2 miesiecy idelanie
no nie wiem mi wyszła 50usd a na stronie sephora 829,00zł
musialam bym byc chora aby za szczotke dac tyle kasy
to mam z chin prawie 6 szczotek w tej cenie a ogladalam i kompletnie niczym sie nie roznia
hmm.... to nie lepiej zamiast tych 6 kupić jedną a oryginalną? masz jedną na każdy dzień tygodnia czy jak?
też zastanawiałam się nad kupnem tej szczotki na ali, ebayu albo allegro ale że dociekliwa ze mnie istota i zanim w coś zainwestuję to choćby to było tanie to 10 razy się zastanowię no i poszperałam, poczytałam pooglądałam i doszłam do wniosku, że jednak nie.

Nie wiem czy wiecie ale tylko Clarisonic ma patent na rozwiązanie zastosowane w swoich szczotkach i nieprawdą jest że się nie różnią. Może nie na pierwszy rzut oka ale wymienne końcówki są inne a to jest przecież w tych szczotkach najważniejsze, prawda?

Doszłam więc do wniosku, że nie jest to wydatek na chwilę ale raczej na kilka lat więc traktuję to jako inwestycję, mam 2 lata gwarancji w razie czego i przede wszystkim nie ryzykuję zniszczenia skóry chińskim badziewiem.

Niestety ale chińskie zabawki i kosmetyki są naszprycowane chemią wielokrotnie przekraczającą dopuszczalne normy

Jaką macie pewność, że nie nabawicie się mikrouszkodzeń skóry?

No, ale to tylko moje prywatne zdanie No i fakt, ceny oryginalnych szczotek są powalające
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora