Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 21:39   #376
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Piszesz, że to torebka jakościowo idealna, a jak myślisz wytryzma noszenie tableta, kalendarza, małej wody i jeszcze tony innych rzeczy czy raczej na lżejsze rzeczy bo może się zepsuć?
mysle ze da rade

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny co zrobić:
1 sytuacja: od jednego sprzedajacego zrobilam dwa zamowienia po dwie rzeczy, z obu zamowien, czyli w dwoch paczkach dostalam tylko po jednej rzeczy, nie po dwoch. sprzedajacy za pierwszym razem oddał mi dokladnie tyle ile ta brakujaca rzecz miala kosztowac, ale to samo powtorzylo sie drugi raz, i denerwuje mnie to ze ja przez ich niedopatrzenie trace na przewalutowaniu i to dwa razy! jak zmusic sprzedajacego żeby oddal wiecej niz te rzeczy kosztowały? zeby pokryc koszt przewalutowania?

2 sytuacja: zamiast rzeczy zamowionych trzech, dostałam jedna całkiem inna - tj. zamiast 3 szalikow, dostalam jedne leginsy (wzór ludzkie mięśnie- swoją droga ochyda!) i ta sama sytuacja jak zmusic sprzedajacego żeby oddal wiecej niz te rzeczy kosztowały? zeby pokryc koszt przewalutowania?
Temat opisywany nie raz - i wczesniej na forum

zawsze stracisz.. tylko t-mobile i walutomat lub inny kantor
place 23 usd po miesiacu czy dwoch zwrot na karte 23 usd nie obchodzi mnie nic wiecej
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora