Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-20, 13:50   #2613
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Ja czytałam ostatnio dziewczyny do 3 lat karmiły (!!!!) ale to już gruba przesada dla mnie Plus, że karmienie też 'wyciąga' i waga leci
Ja chce karmić bo wyczytałam, że te mleka modyfikowane mają najistotniejsze składniki ale np 100 składników co ma mleko matki po prostu nie są w stanie stworzyć sztucznie, druga sprawa to bliskość z maluszkiem a trzecia to oszczędność i czas jaki się traci w nocy na robieniu/podgrzewaniu Ja pewnie po pół roku będę coś wprowadzać ale tak do 1 roku czy 1,5 jeśli się uda to mam zamiar karmić
Brzuszek już fajny się robi i wystaje strasznie nawet wczoraj chciałam spr czy rozstępy mi się nie robią to taki twardy na dole, że nie mogłam go przesunąć i zobaczyć
No właśnie mowie o takiej przesadzie... Wszystko z umiarem masz zdrowe do tego podejście Tak samo jest z pampersami, lepiej szybciej dziecko uczyć siadam na nocnik niż ma chodzić 2-3lata w pampersach bo im dziecko starsze tym trudniej je nauczyć...
Myślę że u Ciebie to cała ciąża w brzuch pójdzie, ewentualnie niewiele gdzie indziej a teraz korzystaj bo kobieta w ciąży podobno najpiękniejsza
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora