Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-20, 11:00   #2598
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość

Tak przeczyłałam


Nie jestem jakoś strasznie gruba, chociaż czasami czuję się jak słoń, ale to chyba każda z nas miewa takie dni Zawsze wyglądałam na więcej niż pokazywala waga, a teraz waze jakieś 65 przy wzroście 170 Najlepiej czuję się z wagą 56-58 kg i tyle chce ważyć.
Zdecydowanie nie jest to moja pierwsza dieta, bo od lat się "bujam" i za każdym razem jak jestem blisko idealu obiecuję sobie, ze już nigdy się nie zapuszcze... Oczywiście "budzę się" potem przerażona ze znowu spodnie się robią za ciasne
No ale nie stosuję zadnych drastycznych diet, czy głodówek. Przeważnie jestem za leniwa, żeby się wziąć za ćwiczenia , no ale teraz to chyba się zmieni, bo cierpię na nadmiar wolnego czasu. Mieszkam od 2 miesiecy za granicą i poza męzem nie znam tu na razie nikogo Nie pracuję, szkolę na razie język
Od jutra mam zamiar ćwiczyć z Jillian Zobaczymy co z tego wyjdzie
Masz podobną historię do mojej jeśli chodzi o odchudzanie, wagę i wzrost
Witaj w naszych skromnych progach

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
lecę na trening chyba się spóźnię na zajęcia no ale ramiona sie same nie zrobią
Są rzeczy ważne i ważniejsze
za trening

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Hello. Ja w pracy a potem silownia
Ja dzis też siłkę planuję, ale nie wiem co dam radę tak wyczyniać, bo wszystko boli po wczorajszym biegu

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Hej jak tam prezentacja? Już po?


I proszę o kciuki za 1,5 godz
Tak, już po, poszło całkiem nie źle Oprócz mnie byłajeszcze jedna dziewczyna i musiałyśmy się słuchać- to było trochę stresujące, ale ogólnie chyba OK. Pozostaje chyba trzymać kciuki aby inne kandydatki wypadły gorzej

Będą a przypomnisz mi za co?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora