Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-01, 09:42   #4916
jolciaa171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

ja mam UGG z ali, są skórkowe, meeega ciepłe a mam porównanie do ala emu z atmosphere i te z ali sa rewelacyjne. jedyny minus to podeszwa trochę licha ale poki co nie zdeformowała mi się jest w stanie idealnym uwielbiam je! ale trzeba też uważac bo za pierwszym razem zamawiając UGG ( u innego sprzedawcy) dostałam taki szajs, nawet koło skóry nie leżały.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Ja kupowałam.
za 120 zł jakość była super, ale podeszwa duuuużo lżejsza i lichsza niż w oryginałach. Cała reszta buta ok, skóra zewnętrzna fajnej jakości i futerko mięciutkie. Linka nie dam bo już nie działa.
ja jednak zostaje przy swoich Emu.


ja mam UGG z ali, są skórkowe, meeega ciepłe a mam porównanie do ala emu z atmosphere i te z ali sa rewelacyjne. jedyny minus to podeszwa trochę licha ale poki co nie zdeformowała mi się jest w stanie idealnym uwielbiam je! ale trzeba też uważac bo za pierwszym razem zamawiając UGG ( u innego sprzedawcy) dostałam taki szajs, nawet koło skóry nie leżały.
jolciaa171 jest offline Zgłoś do moderatora