Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mam ŻYLAKI ;(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-07, 01:04   #7
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Witam Moje drogie

Co do żylaków mam duże doświadczenie <niestety> bo mam dopiero 16 lat ! Jestem po tradycyjnej operacji duużego żylaka. Mialam robiony stripping i miniflebektomie. Operacje mialam niestety o tej porze roku w bo w zime sie nie dało. Mialam ją 18 lipca tego roku. Co do blizn absolutnie jakie blizny ?! Malutkie jakieś kreseczki ! fakt na pachwinie jest wązska i dosc długa ale jej nie widac bo jest pod majtkami ! a pozostale to naprawde pojedynce naciecia max 1cm ! Operacje mialam robiona prywatnie, wiec nie bylo problemu kiedu poprosiłam o znieczulecie w kręgosłup (od pasa w dół) bo mysalalam ze bedzie lepiej... jednak sie przeliczylam bo niestety znieczulenie dlugo trwa i mialam zalozony cewnik i dla mnie to bylo nie przyjemne ! z kliniki wyszłam na drugi dzień dochodzilam do siebie ok 3 tyg zeby w pelni moc dobrze chodzic. Po tygodniu mialam zdjecie szów a teraz noze ponczoszke uciskowa na jedna noge bezproblemowe to naprawde dziewczyny nie ma sie czego bac ! i ja bardzo dobrze wiem co czujecie majac zylaki bo tez je mialam w tym wieku juz i były bardzo duze az lekarze sie dziwili. Koszt we wroclawiu takiego zabiegu/operacji to 1500zł. Pozdrawiam.
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując