Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe Mamusie 2015 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-11, 12:35   #4087
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cześc

Mdłości są coraz gorsze, ble...
Do tego jestem strasznie słaba i nic ale to zupełnie nic mi się nie chce...


Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Hmmm... no ja niebawem kończę 30 ale miałam jeszcze tyle zrobienia przed dzieckiem... no to zrobię, jak już będzie
pierwsze urodziłam w wieku 31 lat, teraz drugie- będzie 34.

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej

Ja się witam zaziębiona Na szczęście nie gorączkuję, ale gardło boli jak nie wiem.... Dobrze że mam dzisiaj wolne to się wyleżę i dogrzeję, oby przeszło szybko
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
my z syniem dalej zasmarkani, jutro do przychodni musimy się wybrać, bo do pracy na pewno się nie nadaję tonąc w chusteczkach

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



ja już drugi raz przeziębiona w tej ciąży gardło bolało mnie 1-2 dni, potem katar, kaszel.. znowu 2 tyg będę się pewnie "leczyć"
Cytat:
Napisane przez silk_a Pokaż wiadomość
Ja jestem chora od dwóch tygodni. Zatoki całe miałam zainfekowane. Ale juz jest lepiej . Jeszcze lekki katar został. Synek tez juz jutro idzie do przedszkola bo tak to siedział ze mną bo tez był chory.
zdrówka dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Hellol

A ja dzisiaj wstalam po 10tej
szczęsciara Mój synek budzi się w nocy kilka razy i zawsze ma jakąś pilną potrzebę

Cytat:
Napisane przez dioska Pokaż wiadomość
Witajcie! Nie odzywałam się, bo cały czas próbowałam nadrobić wszystko, co piszecie
W zeszłym tygodniu byłam na pierwszym USG - kalmar ma 10 mm, serducho bije 142/min, to był 7 tydzień Terminu porodu mi gin nie wyznaczył, a ja w oszołomieniu zapomniałam spytać Generalnie wszystko jest w jak najlepszym porządku, dlatego następna wizyta z USG dopiero 10 grudnia (w 12 tygodniu). Tak się zastanawiam czy do tego czasu nie zacznę się martwić Przez 2 tygodnie miałam silne mdłości, dwa razy zakończone przytulankami z muszlą, w tym tygodniu ustały. Tzn. bywa mi niedobrze (i regularnie szarpie mnie przy myciu zębów), ale jest zdecydowanie lepiej. Piersi bolą jak szalone.

Strasznie, strasznie mi przykro z powodu Waszych strat, dziewczyny... Cały czas o Was myślę i trzymam kciuki, żeby wszystko wreszcie ułożyło się po Waszej myśli!!!
super!

Cytat:
Napisane przez dioska Pokaż wiadomość
Gdybym myła zęby 10 razy dziennie, musiałabym się chyba karmić dożylnie
ja też. Jak tylko władam szczoteczkę do ust mam odruch wymiotny

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
2 razy dziś sie przytulałam z muszlą . kolejny ze sprawdzonych posiłków (płatki czekoladowe z mlekiem) odpadł........cholera już sama nie wiem co mam jeść

zaraz wychodze do lekarza. trzymajcie kciuki
trzymam kciuki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora