Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Zary - część XLV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-20, 21:26   #29
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
User_k, dzięki za proposy co do diety, ale ja chyba też bym tak nie mogła, bo to dla mnie za dużo warzyw, ale coś na pewno wykorzystam albo tak na jeden dzień to ok- więcej bym nie wytrzymała.

Co do parówek to nie mogę się zgodzić, że nie mają wartości odżywczych- może nie witaminy, ale to przecież mięso- białko w czystej postaci ;p

A co do oszczędzania to takie zakupy dziś poczyniłam, że jestem miszczem oszczędzania!!

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

NeverGoodEnough, pięknie wyglądasz, gratuluje Chyba sobie też zrobię foto "przed" i "po" Aha i masz piękne dłonie!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Kasiula, może i lepiej, ale wychodzę z założenia, że nikt nie zna mnie tak jak ja i nikt tak doskonale mi diety nie ustawi. Jeśli będzie taka potrzeba to miałam plan wybrać się do Naturhouse, ale na razie chcę zobaczyć, na ile starczy mi moich własnych sił. Poza tym wydam kasę, a nikt za mnie nawyków żywieniowych nie zmieni.
Parowka parowce nierowna mowi sie, ze tam miesa wiele nie ma. Moja kolezanka byla w Naturhouse i tam dieta opuera sie na ich produktach, czyli shake`ach, chrupkim pieczywie itd. Fakt trzeba obserwowac swoj organizm i patrzec co nam szkodzi a co pomaga. Mi dietetyk mowila, ze poczatki sa ciezkie, zoladek musi sie skurczyc, moga wystapic bole glowy itd. Jakbys chciala to mige Ci wyslac caly, 2tygodniowy jadlospis.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora