Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - polecamy zabawy dla dzieci!!! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-15, 08:37   #14
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: polecamy zabawy dla dzieci!!! :)

Moje 3,5 roczne dziecko najchetniej bawi sie w sklep. Mamy kase ze skanerem Smiki, kilka roznych produktow plastikowych, te z kartonu oczywiscie zaraz sie rozwalily. Pieniadze zrobilismy sami z katonu, bo sie podarly i pogniotly. Mamy portfel w postaci piornika hello kitty i sprzedajemy, kupujemy, fajna zabawa.
druga opcja to niezniszczalny, niezastapiony wozek dla lalek plus kocyki i czytanie im bajek. Lubi tez karmic lalki, ale bardziej zwierzatka, bo lalek jako takich nie lubi. Ogolnie ma swira na punkcie zwierzatek, a swojego psa uwielbia. Czasem przykryje go kocem i czyta mu bajki.
polecam rysunki do sypania piaskiem. To sa obrazki, z ktorych odkleja sie rozne fragmeny po kolei i sypie roznymi kolorami piasku, bardzo fajne.
malowanie farbami jest super, jednak po tym, jak kilka rzeczy w ogole sie nie spralo, to zabawa troche mi sie odwidziala. Mialysmy konika do malowania, tamte farby byly bardzo mocne. Wole akwarele i tylko malowanie na tarasie.
zrobilismy kiedys taka makiete z domkami, widzialam na disney channel albo innym programie. Kupilam styropianowr kulki, nabilam na patyk szaszlykowy i oblepialismy kolorowym papierem, naklejkami, albo bibula. To byly drzewa. Makieta byla z pokrywki od kartonu obklejona papierem, na to mozna przykleic jezioro z niebieskiego papieru. Domki z malych kartonikow po lekarstwach, tez mozna obkleic i narysowac flamastrem okna. Z plasteliny mozna zrobic ludki.
widzialam w auchan fajne obrazki takie na plotnie do malowania farbami w promocji za 16 zl. Duze, ladne, pozniej mozna powiesic w pokoju.
jak kogos nie lubicie, kupcie mu farby w mazaku, brudza wszystko dookola. Z farb wg mnie najlepsze sa akwarele. Rysuje na kartonoe olowkiem zarys i dziec maluje. Ladnie to wychodzi.
ciastolina nie jest juz w uzyciu, chociaz jak miala 2 lata, to byla jej ulubiona zabawa. Miala bardzo duzo foremek.
aktualnie najfajniejsza zabawa jest taniec i rozne figury wigibasy, dlatego tez poszukuje fajnych plyt z piosenkami. Zastanawialam sie nad mata do tanczenia, ale nie mam zielonego pojecia, jak to dziala.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując