Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - modne dzieci
Wątek: modne dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-21, 19:40   #1289
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez masiolek Pokaż wiadomość
Cały kraj to nie miasta nad morzem. wczoraj w całym kraju dziewczyny narzekały na upały a na plaży gros ludzi siedziało za parawanem chroniąc sie od zimnego wiatru. Wystarczy 5 km od samego morza a już temperatura jest znacznie wyższa, więc słońcem się nie sugeruj, bo słońce i w zimie świeci. Moja córka równiez nie nosi kapelusika, ani czapki ani nawet chustki na głowie. włosy ma podobnej długości co Lenka i poci się pod wszelkimi nakryciami głowy. nie męczę jej nakryciami głowy tylko po prostu skracam czas pobytu na słońcu. W tym roku może 3 dni było około 30 st, poza tym jest w granicach 22-25. Dziś moja córcia poprosiła o bluzę, bo wiał silny wiatr, a wszyscy wokoło na krótki rękaw.
Rozumiem, że może się kolorystyka sukienki nie podobać, ale nie rozumiem, ze dziecko przez to narażone jest na przegrzanie. Po zdjęciach nie możemy wywnioskować czy dziecko chodziło w owej sukience cały dzień, pół dnia czy ubrane było tylko do zaprezentowania na zdjęciach, stąd mój uśmiech na twarzy, gdy czytałam o przegrzaniu, ze względu na kolor sukienki. Inna sprawa, gdyby miała na sobie jeszcze np. sweter czy bluzę to wtedy zarzuty by do mnie przemawiały. nic na to nie poradzę, że mnie bawia wszechwiedzące opinie innych na podstawie kilku zdjęć.


W Sopocie z którego jest opis wakacji Makóweczek, od początku lipca cały czas jest upał, bez krzty zimnego wiatru, który dałby wytchnienie.
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując