Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 08:48   #4794
xlacostex
Raczkowanie
 
Avatar xlacostex
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 89
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
mnie też tak się robi w szerokich modelach czyli właśnie ultragirl. w rozmiar mniejszych nie ma tego problemu, but jest węższy, ale za to są ciasne w palcach


ale to powinno iść kurierem :/
napisałam do DF na facebooku i odpisali mi, że przykro im, ze wcześniej nikt nie odpowiedział (krótko po złożeniu zamówienia chciałam zmienić adres to mnie olali ) i że przekażą moją wiadomość dalej. potem odezwała się na maila laska, że już teraz nie mogą zmienić i coś o TNT. więc zapytałam czy w końcu tnt czy hermes i już nie dostałam odpowiedzi... a nigdzie mi ten ich nr do śledzenia nie działa. kontakt ze sklepem porażka....
czekam na info co tam do Ciebie przyszło

Ehm niestety to nie buty Zamawiałam parę rzeczy z allegro w piatek i juz wczoraj dostalam...a myslalam ze tak szybko to niemozliwe i pol nocy myslalam o butach ze jutro juz bede miala:P
W zasadzie to raczej kurierem przyjada...

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Ja z koleżanką narazie czekam na aurory..myślę że jutro powinny być z Zalando:P

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez natisska Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo już zgłupiałam....
Przejrzałam cały real wątek nie zauważyłam żeby któraś miałą typowe 36.

Chciałąm zamówić Lady Dragon i nie wiem kompletnie jaki rozmiar, swój mam typowy 36. Doradzicie?? :kwiatek:
Jest rozmiar 35/36.Moja kolezanka ma 36 zamowila Lady Dragon Aurora i niestety pięta jej wychodzi także za małe,teraz próba 37 wiec zobaczymy czy znowu nie za duże...
xlacostex jest offline Zgłoś do moderatora