Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-01, 09:37   #13
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.

Camila brałam valerin i nic mi nie pomagał, chyba zbyt słaby był. Po tym rozstaniu przez tydzień czy nawet dłużej brałam mentowal czy jakoś tak, krople i powiem Wam, że działały super, ale one chyba są z tych silniejszych. U mnie jakoś leci. W poniedziałek mam spotkanie z tym facetem, o którym kiedyś pisałam,że taki fajny. Trochę niedostępny jest, ale może się rozkręci Zobaczymy. Poznałam też chłopaka, który mieszka praktycznie 2 min ode mnie. Byliśmy na spacerku i teraz czuje, że będę miała przechlapane. W ogóle śmiesznie wyszlo. Nie chciałam żeby wiedział gdzie mieszkam, więc jak już wracaliśmy w kierunku naszego osiedla to chyba ze 3 razy stawałam na skrzyżowaniach z myślą, że on pójdzie w swoją stronę...a ten dalej za mną...w końcu tak wyszło, że przyszedł ze mną pod sam dom... no i tak stoimi, gadamy jeszcze i już zimno mi było, więc podałam mu rękę na pożegnanie a ten ją tak przytrzymał i się dziwnie zbliżył, że wyrwałam się jak oparzona. Normalnie głupio to wyszło. On chyba tylko chciał powiedzieć, że ma nadzieje, że nie było to nasze pierwsze i ostatnie spotkanie a ja już jakieś strasznie wizje mam generalnie facetów tyle, że wybierać można jak się tylko chce teraz jednak stwierdziłam, że zanim zwiążę się z kimś to minie conajmniej ze 3 miechy a jak będę chciała to zrobić wcześniej to macie moje pozwolenie, żeby mnie znalezć i wkopać w dupe. Dziękuję za uwagę. Miłego dnia.
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora