Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-30, 09:44   #7
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.

Dzień dobry

Jej ile my tu skrobiemy Trochę głupio, że to my otwieramy ten nowy wątek wpisami, bo chciałabym nadal żeby mnie to nie dotyczyło.

Wczoraj późno wróciłam, o północy napisałam EXOWI:
''Wszystkiego najlepszego z okazji imienin oraz urodzin. Spełnienia marzeń! Iza''

Nie chciałam pisać. Ale stwierdziłam, że chmaska też nie chcę być. No i w sumie z uprzejmości napisałam. Niech będzie, że mam klasę.
Jemu chyba za to brakuje, ponieważ zwykłego ''Dziękuję'' chyba się nie doczekam.
Ale trudno. Nie musi być. Życzę Mu wszystkiego NAJ. Zbyt ważny nadal dla mnie jest, żebym umiała Go tak zupełnie olać, pominąć.

Uśmiecham się do Was Dziewczyny Ja nie dopuszczam narazie do siebie smutku. Wczoraj miał opis dla M., ale ja zwyczajnie wybyłam z domu. Dziś też jadę na imprezę. Wypiję Jego zdrowie nawet Tylko On nigdy się o tym nie dowie :P

I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu byłam pewna, że w życzeniach smsowych napiszę jeszcze ''A w prezencie mogę Ci ofiarować tylko moje serce... Kocham Cię!''

Nie napisałam. Nie ma prezentu. Niczego nie można mieć na tacy. Trzeba zasłużyć. Chociaż wiem, że nawet by nie chciał... Nie wie co traci
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora