Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 09:50   #3008
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
wow szkoda, że nie mam tk maxxa pod nosem! myślicie, że jeśli zadzwonię i będą to mi odłożą? bo tłuc się pół miasta nie chcę
U Ciebie wyglądają 100x lepiej niż na moich nogach, a masz w swoim rozmiarze, prawda?

Były u Ciebie 38?

Ja mam taki zegar biologiczny od zawsze... a jeśli chodzi o zasypianie to czasem mi się uda w miarę szybko, ale niestety zazwyczaj zajmuje mi to 1-2h.

Widuję cieliste na ebayu jak znajdziesz taką okazję z czerwonymi jak teraz kupiłaś to daj cynka


Bo mel zazwyczaj trzeba brać większe, pewnie Twoje 38 mają wkładkę 24cm, moje 37 mają 23,5 czyli teoretycznie tyle ile stopa, ale się dopasowują.
A wkładki wielu modeli na obcasie są podane na wątku real



A jaki kolor?
Pewnie jakbym miała kasę to bym wzięła, ale gdybym miała wybrać między nimi a conversami to te drugie


uzupełnisz posty na wątku real o długości wkładek?
Ja też tak kiedyś miałam z zasypianiem. Teraz zasypiam na stojąco

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ostatnio prawie się nie udzielam, ale jeszcze miesiąc koszmaru sesji przede mna. Chciałam tylko pochwalić skarpetki złuszczające z Hebe Są super! Zaczełam się łuszczyć po 5 dniach a cały proces trwał kolejnych 5. Jestem bardzo zadowolona, stópki mam extra
Ile zapłaciłaś za nie?

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się u niej. Może to kwestia stopy. Widzę, że scube ma Ciekawe czy ja będę w swojej wyglądać
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora