Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wygadaj się!!! ;);)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 14:05   #166
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Odnośnie podróży... cholernie mi źle z tego powodu i się musze wyżalić.
Chcę jechac na jakieś fajne wakacje, urlop, wypad jak to tam zwał. Mogę, urlop bedzie, kasajest checi jeszcze większ itd. itp. a nie mam z kim. Dziwne? Może i tak, ale tak jest naprawdę i to nie jest wcale zabawne...
Mój TŻ pływa, i np. teraz nie bedzie go przez całe okres wakacyjny, a poza tym on niezbyt lubi podróże właśnei ze względu na swoją pracę, w której nie da sie ukryć, jezdzi wiele, może za wiele i w wolnym czasie woli pozostawać w niedalekiej odległości od domu.
Przyjaciele? Hmmm Ja mam samych facetów. A koleżanki to znajome zaledwie. Jakby wyglądał wypad wakacyjny z kolegą...oj chyba to nie za dobry wybór.
A cała reszta dobrych , bliższych znajomych ma rodziny, żony, mężow, dzieci i podróżuje właśnie z nimi, jeśli w ogóle.
I co? I klops.
Pozostaja wakacje w samotności... ale ja sie na to nie piszę, bo bez towarzystwa dla mnie nie maja one sensu. Dobre towarzystwo to najważniejszy czynnik. Choćby urlop w lesie, byle w fajnym gronie.
A ja tak kocham podróże, to od zawsze moje marzenie- podróżować...
znam ten bol nie miec z kim jechac ja kocham wakacje i najgorsze ze lubie podroze zagraniczne nad morze i wtedy jest poblem ze znalezeiem kogos kto ma kase by wspolnie pojechac a samej nigdy nie odwazylabym sie za granice pojechac

3mam kciuki moze kogos znajdzies albo chlopaka namowisz jeszcze!
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując