Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wygadaj się!!! ;);)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-08, 17:05   #154
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez Lee Pokaż wiadomość
u mnie kaszanowato :/
po pierwsze mam to glupie prawo jazdy, ktore tak masakrycznie mnie słabi... ! nie dosc, ze musze wykupic sobie jazdy, bo nie zdalam juz trzeci raz (co bedzie mnie kosztowalo 200zl- nie wiem skad je wezme) to jeszcze kolejne stresy, czas i energia... :/
po drugie przede mna egzaminy do szkoly teatralnej- nie umiem jeszcze kilku tekstow, nie mowiac o innych gwiazdach, wykopach i mostkach ze stania :/
po trzecie jade do anglii, nie mam ustawionej pracy, co oznacza, ze moge w ogole niczego nie dostac co jest kolejnym moim stresorem, bo zarobic musze
po czwarte ciagle kloce sie z mamą o glupoty, zero powaznych spraw- nie wiem z czego to wynika, ale mam ogromnego agresora
po piate mialam sie zdrowo odzywiac, rzucic palenie i cwiczyc, a jedyne co robie to wcinam krakersiki, spalam fajki na balkonie i ogladam durne seriale

ufff to tyle.
Hmmm... Jedyne co mogę to tylko powiedzieć, że będzie lepiej no i poradzić - nie wcinaj krakersików - teraz sezon na truskawki ewentualnie czereśnie.... Trzymaj się!!!

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia, za bardzo zaimprezowałam wczoraj, a dziś okropnie cierpię
Bawiłam się z dobrym kumplem mojego eks tż, i było całkiem przyjemnie.
heh ale mam mętlik w głowie i żołądku
Nie bój się - w końcu wytrzeźwiejesz
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując