Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2014 - łączmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 11:07   #1606
Pizamowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Już po wizycie - widziałam nasze dzieciątko i pięknie bijące serduszko, doktor powiedziała, że wszystko we wzorowym porządku
Prócz tej najważniejszej wiadomości, cała wizyta do bani. Nie pozwolono najpierw wejść mojemu TŻ do gabinetu, cytuję " takie fanaberie na prywatnych wizytach" (babka prywatnie nie przyjmuje), w ostatniej chwili powstrzymałam tż przed puszczeniem jej wiązanki.
Potem pokazała mi obraz na usg przez 2 min mówiła- widzi Pani serce? Ja jej na to,że nie (no bo laik jestem, na takim obrazie usg nic nie odróżniałam + nerwy oczywiście) no to podniesionym głosem ostentacyjnie patrząc mi w oczy pokazała serduszko i odrazu wyjęła usg. Nie zbadała częstotliwości bicia serca, nie zmierzyła malucha, a nawet jeśli to zrobiła ( na jakiejś podstawie musiała mi powiedzieć, że wszystko jest wzorowo) to mi o tym nie powiedziała. Zdjęcia nie wydrukowała , bo "nie praktykuje". Jestem w szoku, chodziłam do tej babeczki kilkunastokrotnie, nigdy nie była tak opieszała i nie miła. Kartę ciąży założą mi dopiero 11 marca. Wtedy tż może wejść Generalnie czuję ogromny niedosyt, pójdę tego 11 marca, bo powiedziała,że zrobi też badanie przezierności karkowej itd., ale już postanowiliśmy,że i tka pojedziemy prywatnie na 4d, a jak już dostanę kartę to poważnie się zastanowię czy nadal będę do niej chodziła
Ciszę się kochana że wyszło wszystko dobrze , ale to co opisujesz to aż mi włosów stanęły na rękach. Jak można być takim człowiekiem . Pozostawię dalej bez komentarza.
Pizamowa jest offline Zgłoś do moderatora